JADUAL

JADUAL PERLAWANAN

ZON

KUMPULAN C

DatePerlawananMasa/KeputusanTempat Perlawanan
2017-10-14 16:45:00October 14, 2017 POKOK SENA lwn KOTA SETAR - SRCC0 - 0PADANG PENJARA POKOK SENA, GAJAH MATI, POKOK SENA
2017-10-14 16:45:00October 14, 2017 KANGAR – KSMR lwn YAN1 - 0STADIUM TUANKU SYED PUTRA, KANGAR
2017-10-01 16:45:00October 1, 2017 KANGAR – KSMR lwn KOTA SETAR - SRCC2 - 0STADIUM TUANKU SYED PUTRA, KANGAR
2017-09-30 16:45:00September 30, 2017 YAN lwn POKOK SENA1 - 5STADIUM MINI GUAR CHEMPEDAK
2017-09-16 16:45:00September 16, 2017 POKOK SENA lwn KANGAR - KSMR1 - 3PADANG PENJARA POKOK SENA, GAJAH MATI, POKOK SENA
2017-09-16 16:45:00September 16, 2017 KOTA SETAR – SRCC lwn YAN6 - 2STADIUM MINI KOMPLEKS SUKAN SUKA MENANTI, ALOR SETAR

KUMPULAN A

DatePerlawananMasa/KeputusanTempat Perlawanan
2017-10-14 16:00:00October 14, 2017 SERIAN lwn SAMARAHAN2 - 1STADIUM MINI SERIAN, SERIAN
2017-09-30 16:00:00September 30, 2017 SAMARAHAN lwn KUCHING0 - 2KOMPLEKS SUKAN SAMARAHAN, SAMARAHAN
2017-09-16 16:45:00September 16, 2017 KUCHING – GEDONG GATORS lwn SERIAN0 - 0STADIUM NEGERI SARAWAK, KUCHING

KUMPULAN B

DatePerlawananMasa/KeputusanTempat Perlawanan
2017-10-14 16:00:00October 14, 2017 SRI AMAN lwn SIBU4 - 4Padang Dewan Suarah Sri Aman
2017-09-30 16:00:00September 30, 2017 SIBU lwn SARIKEI3 - 2STADIUM TUN ZAIDI, SIBU
2017-09-16 16:00:00September 16, 2017 SARIKEI lwn SRI AMAN1 - 1Kompleks Sukan Meradong, Bintangor

KUMPULAN C

DatePerlawananMasa/KeputusanTempat Perlawanan
2017-10-14 16:00:00October 14, 2017 MUKAH lwn MIRI1 - 3STADIUM MUKAH/ PADANG MDDM
2017-09-30 16:00:00September 30, 2017 MIRI lwn BINTULU4 - 1PADANG STADIUM MIRI, MIRI
2017-09-16 16:00:00September 16, 2017 BINTULU lwn MUKAH3 - 1PADANG DEWAN SUARAH, BINTULU

MINGGUAN

Minggu 2

1 - 1

KEPONG – PREMIER FC lwn SEGAMBUT - SUBADRON FA

1 - 2

TANJUNG MALIM vs KERIAN

1 - 1

KUBANG PASU – UUM lwn KULIM

6 - 0

TANJUNG KARANG lwn HULU SELANGOR

1 - 1

KETEREH – PKB lwn KOTA BHARU

1 - 1

SEPANG lwn KUANTAN

1 - 2

PASIR MAS lwn TANAH MERAH

3 - 1

KUALA LANGAT lwn CAMERON HIGHLANDS

1 - 0

MARANG lwn MACHANG

0 - 0

KUCHING – GEDONG GATORS lwn SERIAN

2 - 3

PASIR PUTEH lwn JELI

3 - 1

SEREMBAN lwn MELAKA TENGAH

1 - 1

BATANG PADANG lwn IPOH

0 - 3

HULU LANGAT lwn KLANG

2 - 1

BACHOK – GLOW GLOWING lwn BESUT

1 - 1

JASIN lwn JEMPOL

2 - 1

RANTAU PANJANG EJD lwn UMK FC

6 - 0

REMBAU – UiTM N.SEMBILAN lwn TAMPIN

3 - 3

HULU TERENGGANU lwn PENGKALAN CHEPA

4:45 pm

SETIAWANGSA lwn LIPIS

1 - 3

ALOR GAJAH lwn KUALA PILAH - TGI UNITED

2 - 1

LENGGONG lwn KUALA KANGSAR

1 - 6

BANDAR TUN RAZAK lwn BUKIT BINTANG - PERMATA UNITED

0 - 0

KUALA MUDA lwn PADANG BESAR - UNIMAP

2 - 0

LEMBAH PANTAI lwn MARAN

1 - 5

INDERA MAHKOTA lwn TITIWANGSA

6 - 2

KOTA SETAR – SRCC lwn YAN

2 - 3

KAMPAR lwn SUNGAI SIPUT

2 - 0

BENTONG lwn CHERAS - MARCERRA UNITED

1 - 3

POKOK SENA lwn KANGAR - KSMR

7 - 0

TENTERA DARAT FA lwn PUTRAJAYA

0 - 5

PENDANG lwn BANDAR BAHARU

0 - 1

PAYA BESAR lwn PEKAN

0 - 1

ARAU – PEMUDA lwn BALING - MDB

0 - 3

RAUB lwn PETALING

1 - 2

SIK lwn LANGKAWI

1 - 1

PADANG SERAI lwn PADANG TERAP

3 - 1

BINTULU lwn MUKAH

1 - 1

SARIKEI lwn SRI AMAN

0 - 0

JERANTUT lwn SABAK BERNAM

 

MINGGU 4

1 - 0

LANGKAWI lwn KUBANG PASU - UUM

4 - 1

BUKIT BINTANG – KL PERMATA UNITED lwn LEMBAH PANTAI

2 - 1

PAYA BESAR lwn TENTERA DARAT FA

2 - 0

KANGAR – KSMR lwn KOTA SETAR - SRCC

1 - 2

BERA lwn TANJUNG KARANG

0 - 0

JELI lwn BACHOK - GLOW GLOWING

2 - 3

CAMERON HIGHLANDS lwn JERANTUT

0 - 1

BESUT lwn PASIR PUTEH

1 - 1

JEMPOL lwn SEREMBAN

2 - 1

UMK FC lwn HULU TERENGGANU

5 - 1

PORT DICKSON lwn MELAKA TENGAH

0 - 2

PENGKALAN CHEPA lwn RANTAU PANJANG

2 - 2

TITIWANGSA lwn BENTONG

4 - 1

KUANTAN lwn HULU SELANGOR

3 - 0

MACHANG lwn PASIR MAS

7 - 0

BALING – MDB lwn PENDANG

2 - 1

TANAH MERAH lwn MARANG

2 - 1

TEMERLOH lwn RAUB

4 - 1

KUALA KRAI lwn KETEREH - PKB

1 - 1

KLANG lwn PETALING

2 - 0

SETIU TIGERS FC lwn KOTA BHARU

1 - 1

PUTRAJAYA lwn PEKAN

2 - 2

KULIM lwn SIK

7 - 0

CHERAS – MARCERRA UNITED lwn INDERA MAHKOTA

3 - 0

TAMPIN lwn ALOR GAJAH

2 - 1

SPS – CHELSTAR lwn LENGGONG

2 - 2

KUALA PILAH – TGI UNITED lwn REMBAU - UiTM N.SEMBILAN

4 - 0

IPOH lwn BARAT DAYA

0 - 1

PADANG BESAR – UNIMAP lwn PADANG SERAI

7 - 1

MANJUNG lwn BATANG PADANG FA

1 - 2

SEGAMBUT SUBADRON FA lwn SETIAWANGSA

2 - 0

PADANG TERAP lwn KUALA MUDA

0 - 1

SUNGAI SIPUT lwn KERIAN

0 - 1

LIPIS lwn KEPONG - PREMIER FC

1 - 5

YAN lwn POKOK SENA

2 - 1

MARAN lwn BANDAR TUN RAZAK

2 - 1

BANDAR BAHARU lwn ARAU - PEMUDA

4 - 1

MIRI lwn BINTULU

3 - 2

SIBU lwn SARIKEI

0 - 2

SAMARAHAN lwn KUCHING

MINGGU 6

2 - 1

SERIAN lwn SAMARAHAN

4 - 4

SRI AMAN lwn SIBU

1 - 3

MUKAH lwn MIRI

5 - 2

TANJUNG MALIM lwn SUNGAI SIPUT

6 - 0

BARAT DAYA lwn BATANG PADANG

0 - 4

MANJUNG lwn IPOH

1 - 1

HULU TERENGGANU lwn RANTAU PANJANG

0 - 3

PENGKALAN CHEPA lwn UMK FC

3 - 2

BACHOK – GLOW GLOWING lwn PASIR PUTEH

1 - 2

BESUT lwn JELI

1 - 1

MARANG lwn PASIR MAS

2 - 3

MACHANG lwn TANAH MERAH

2 - 1

GUA MUSANG lwn KETEREH - PKB

1 - 3

KERIAN lwn KAMPAR

3 - 5

KOTA BHARU lwn KUALA KRAI

4 - 0

KUBANG PASU – UUM lwn SIK

0 - 1

KULIM lwn LANGKAWI

1 - 2

ARAU – PEMUDA lwn PENDANG

2 - 1

BALING – MDB lwn BANDAR BAHARU

0 - 0

POKOK SENA lwn KOTA SETAR - SRCC

1 - 0

KANGAR – KSMR lwn YAN

4 - 1

KUALA MUDA lwn PADANG SERAI

0 - 2

PADANG TERAP lwn PADANG BESAR - UNIMAP

1 - 2

ALOR GAJAH lwn REMBAU -UiTM N.SEMBILAN

1 - 0

KUALA PILAH – TGI UNITED lwn TAMPIN

3 - 3

MELAKA TENGAH lwn JASIN

0 - 1

SEREMBAN lwn PORT DICKSON

2 - 3

SEPANG lwn TANJUNG KARANG

1 - 0

LEMBAH PANTAI lwn BANDAR TUN RAZAK

0 - 4

SETIAWANGSA lwn KEPONG - PREMIER FC

0 - 0

KUALA KANGSAR lwn SPS - CHELSTAR

1 - 1

CHERAS – MARCERRA UNITED lwn TITIWANGSA